Informacje o menu Canon Powershot Ixus 105

Canon Powershot Ixus 105 to kompaktowa cyfrowa lustrzanka z 10 megapikselową matrycą i 3-krotnym zoomem optycznym. Jego menu oferuje wiele wygodnych funkcji, które pozwalają użytkownikom dopasować ustawienia aparatu do ich potrzeb. Menu Canon Ixus 105 zawiera ustawienia ekspozycji, tryby kreatywne i wiele innych funkcji, które pozwolą użytkownikom wybrać optymalne ustawienia dla ich zdjęć. W menu Canon Ixus 105 znajdują się również ustawienia czułości ISO, balans bieli, tryb self-timer, funkcje autofocus i wiele innych. Ponadto menu Canon Ixus 105 oferuje wiele wygodnych funkcji ułatwiających dostosowanie aparatu do potrzeb użytkownika.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o menu Canon Powershot Ixus 105

Firma Canon zaprezentowała dziś najnowsze aparaty z serii IXUS - 14-megapikselowy IXUS 130 i 12-megapikselowy IXUS 105. Jak podaje producent, stanowią one kombinację stylu i rozwiązań do doskonałego przetwarzania obrazu, z której słynie marka IXUS.

Z pełnymi specyfikacjami aparatów można zapoznać się w naszej bazie:

 • Specyfikacja Canon IXUS 130
 • Specyfikacja Canon IXUS 105

Informacja prasowa

Canon IXUS 130 i IXUS 105 – wyróżniający się styl i niepowtarzalny charakter marki IXUS


Canon IXUS 105

Londyn, Wielka Brytania, 8 lutego 2010 r. – Firma Canon zaprezentowała dziś najnowsze aparaty z serii IXUS — modele IXUS 130 i IXUS 105, które stanowią kombinację stylu i rozwiązań do doskonałego przetwarzania obrazu, z której słynie marka IXUS. Aparat IXUS 130 jest zarazem najcieńszym dotychczas modelem z serii — mierzy zaledwie 17, 8 mm w najgrubszym miejscu.

Oba nowe aparaty wyposażone są w najnowszy procesor obrazu DIGIC 4, oferujący najwyższą jakość zdjęć, cechujących się znakomitymi barwami, wysoką rozdzielczością i niskim poziomem szumów. Podobnie jak wszystkie modele z serii IXUS, nowe aparaty są niezwykle łatwe w obsłudze.


Canon IXUS 105


Szerokokątny, oryginalny obiektyw firmy Canon

Modele IXUS 130 i IXUS 105, zaprojektowane i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, są wyposażone w oryginalne, szerokokątne obiektywy Canon 28 mm z 4-krotnym powiększeniem. Idealnie nadają się do fotografii grupowej i krajobrazowej przy najszerszym ustawieniu, a także do portretów i zdjęć odległych obiektów z wykorzystaniem zoomu. Uznany system optycznej stabilizacji obrazu tłumi drgania aparatu, zapobiegając rozmyciu obrazu, zwłaszcza podczas fotografowania przy pełnym zbliżeniu lub w słabym świetle.


Canon IXUS 105


Tryb Smart Auto z technologią wykrywania scen — wystarczy wycelować i nacisnąć spust

Tryb Smart Auto z technologią wykrywania scen automatycznie rozpoznaje fotografowaną scenę, dzięki czemu użytkownik może się skupić wyłącznie na kadrowaniu zdjęcia. Tryb Smart Auto, który wykrywa 22 różne rodzaje scen w aparacie IXUS 130 i 18 w aparacie IXUS 105, potrafi rozpoznać szeroką gamę warunków fotografowania — takich jak portret, krajobraz lub makro — zanim zastosuje optymalne ustawienia w celu zrobienia idealnego zdjęcia.


Canon IXUS 105

Funkcja i-Contrast analizuje obraz, zapewniając jak najlepszą ekspozycję poprzez rozjaśnianie ciemnych sekcji i ograniczanie prześwietlenia jaśniejszych obszarów. Funkcja Smart Flash Exposure inteligentnie dostosowuje światło lampy błyskowej do fotografowanego obiektu i warunków otoczenia — na przykład wykrywa i eliminuje za pomocą flesza cienie na twarzach spowodowane jasnym światłem słonecznym.Technologia wykrywania ruchu zastosowana w obu nowych modelach zapobiega efektowi rozmycia przez monitorowanie drżenia aparatu, zmian jasności i ruchów obiektu, oraz automatycznie ustawia czas otwarcia migawki i czułość ISO. Technologia Servo AF/AE dostępna w modelu IXUS 130 śledzi poruszające się obiekty, utrzymując właściwą ostrość i ekspozycję do momentu, w którym użytkownik naciśnie spust migawki.


Canon IXUS 130


Technologia wykrywania twarzy

Technologia wykrywania twarzy pozwala łatwo uzyskać idealne zdjęcia osób. Aparat rozpoznaje do 35 twarzy jednocześnie i gwarantuje, że będą one dobrze naświetlone i ostre. Automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu wykrywa i usuwa ten niepożądany efekt natychmiast po zrobieniu zdjęcia.Funkcja FaceSelf-Timer ułatwia fotografowanie dużych grup osób, wykorzystując technologię wykrywania twarzy do aktywacji migawki. Użytkownik nie musi ustawiać samowyzwalacza i biec szybko, aby zmieścić się w kadrze, ponieważ FaceSelf-Timer monitoruje kadr i czeka, aż pojawi się w nim nowa twarz, po czym dwie sekundy później robi zdjęcie. Można również zrobić wiele zdjęć, aby uwiecznić najlepsze ujęcie i za każdym razem uzyskać pożądane rezultaty.


Canon IXUS 130

Oba nowe modele oferują charakterystyczną dla serii IXUS łatwość obsługi. Użytkownicy aparatu IXUS 130 mogą oznaczyć najlepsze zdjęcia jako ulubione, co potem ułatwi lokalizowanie ich w kolekcji. Jasny, przejrzysty interfejs użytkownika w obu aparatach usprawnia nawigację po menu, aby użytkownik zawsze mógł robić doskonałe zdjęcia w najprostszy możliwy sposób.


Canon IXUS 130


IXUS 130 – smukły i elegancki

IXUS 130 posiada eleganckie wzornictwo i jest kolejnym rozwinięciem słynnej linii wzorniczej IXUS. Uzupełnieniem estetycznych, zaokrąglonych krawędzi jest szeroka gama kolorów — model dostępny jest w wykończeniach: srebrnym, czarnym, pomarańczowym i różowym.14, 1-megapikselowa matryca oferuje niezwykły poziom szczegółowości dużych odbitek. Obsługa wideo HD o rozdzielczości 720p umożliwia kręcenie filmów wysokiej jakości, a zintegrowane złącze HDMI pozwala wyświetlać je na ekranach urządzeń zgodnych z HDMI, takich jak telewizory HD.Użytkownicy modelu IXUS 130 mają również do dyspozycji szereg innowacyjnych trybów fotografowania. Funkcja Fish-eye Effect symuluje efekt użycia obiektywu typu „rybie oko”, a efekt Miniature Effect przekształca fotografowaną scenę w miniaturowy krajobraz, w którym obiekty wyglądają jak modele w pomniejszonej skali. Tryb Low Light ułatwia fotografowanie w ciemności, przez co doskonale oddaje naturalną atmosferę na zdjęciach robionych w słabym świetle.


Canon IXUS 130

Tryb Smart Shutter oferuje pomysłowe sposoby kontrolowania migawki przy wykorzystaniu technologii wykrywania twarzy, umożliwiając zwolnienie migawki za pomocą uśmiechu lub mrugnięcia okiem. W połączeniu z funkcją FaceSelf-Timer pozwala to użytkownikowi uzyskać dokładnie takie zdjęcie, jakie chce, nawet kiedy w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby mu je zrobić.Aby ułatwić przeglądanie dużych kolekcji zdjęć, nowy tryb odtwarzania Smart Shuffle wybiera i wyświetla cztery sugerowane zdjęcia na podstawie tego, które właśnie jest oglądane. W ten sposób użytkownik może obejrzeć fotografie zrobione w podobnych sytuacjach lub z podobnymi ustawieniami.Ekran PureColor II G LCD o przekątnej 6, 9 cm (2, 7”) jest pokryty warstwą hartowanego szkła, która zapewnia lepszą widoczność podczas fotografowania i przeglądania zdjęć. „Podpowiedzi i wskazówki” wyświetlane na ekranie prowadzą użytkownika krok po kroku przez menu aparatu, jeszcze bardziej ułatwiając wyszukiwanie żądanych funkcji.


Canon IXUS 130

Nowa, ultracienka i lekka obudowa wodoszczelna (WP-DC37), którą można dokupić do aparatu IXUS 130, umożliwia robienie zdjęć podwodnych do głębokości 40 m. Smukła konstrukcja doskonale sprawdza się w podróży, a uproszczony układ przycisków zapewnia szybki dostęp do funkcji aparatu, czy to na plaży, czy na basenie.

IXUS 105 — zabawa w najlepszym stylu

IXUS 105 oferuje klasyczną stylistykę serii IXUS, łącząc smukłą i szykowną obudowę z szeregiem imponujących funkcji do łatwego fotografowania. Model dostępny jest w kolorach srebrnym, brązowym, różowym i morskim. Jego jasny ekran PureColor LCD II o przekątnej 6, 8 cm (2, 7”) umożliwia wygodne kadrowanie i przeglądanie zdjęć.12, 1-megapikselpowa matryca zapewnia obraz o wysokiej rozdzielczości, wypełniony po brzegi kolorem i szczegółami. Tryb Low Light ułatwia fotografowanie w słabym świetle. IXUS 105 może również rejestrować wideo VGA z częstotliwością 30 klatek na sekundę, dzięki czemu użytkownicy mogą uwiecznić wspomnienia nie tylko na zdjęciach, ale również na filmach.Publikowanie w serwisie YouTube — błyskawiczne udostępnianie filmów w sieci

Aparaty IXUS 130 i IXUS 105 oferują zintegrowaną obsługę YouTube™ w dołączonej aplikacji CameraWindow, która umożliwia zalogowanie się w serwisie i przesłanie wideo bezpośrednio z aparatu do Internetu z wykorzystaniem komputera.


Canon IXUS 130


Fotografowanie bez przerwy z pamięcią SDXC

Oba modele są zgodne z nowymi kartami pamięci SDXC. Pamięć SDXC, która oferuje pojemność do 2 TB, umożliwia zrobienie ogromnej ilości zdjęć bez zmieniania karty. Obsługiwane są również karty pamięci SDHC o pojemności do 32 GB, dzięki czemu aparat jest kompatybilny z szeroką gamą modeli kart już dostępnych na rynku.CANON iMAGE GATEWAY — podziel się swoimi historiamiWłaściciele nowych aparatów IXUS 130 i IXUS 150 są uprawnieni do bezpłatnego członkostwa w CANON iMAGE GATEWAY, internetowym serwisie do udostępniania fotografii i filmów. Użytkownicy mają do dyspozycji 2 GB osobistej przestrzeni dyskowej, która umożliwia przechowywanie setek zdjęć wysokiej jakości. Serwis obsługuje również przeglądanie mobilne, pozwalając rodzinie i przyjaciołom oglądać fotografie z dowolnego miejsca.Kluczowe funkcje:

  IXUS 130
 • Ultracienki aparat IXUS w eleganckiej metalowej obudowie dostępny w czterech opcjach kolorystycznych
 • Rozdzielczość 14, 1 megapiksela
 • Oryginalny szerokokątny obiektyw Canon 28 mm z 4-krotnym powiększeniem i optycznym stabilizatorem obrazu
 • Wzmocniony i lepiej widoczny ekran PureColor II G LCD o przekątnej 6, 9 cm (2, 7”)
 • Łatwy w użyciu tryb Smart Auto, wykrywanie twarzy oraz podpowiedzi i wskazówki ekranowe
 • Filmy HD (720p) i złącze HDMI
 • Inteligentna migawka wyzwalana uśmiechem, mrugnięciem lub wykryciem twarzy
 • Funkcje Smart Flash Exposure i i-Contrast zapewniające doskonałe wyniki w każdej sytuacji
 • Ultraszybka reakcja i wysoka jakość zdjęć dzięki procesorowi DIGIC 4 i funkcji Servo AF/AE
 • Kreatywne zdjęcia z wykorzystaniem trybu Low Light oraz efektu rybiego oka i miniatury

IXUS 105:

 • 12, 1-megapikselowy aparat IXUS w metalowej obudowie z czterema kolorami do wyboru
 • Ekran PureColor LCD II o przekątnej 6, 8 cm (2, 7”)
 • Tryb Smart Auto z funkcją Smart Flash Exposure i technologią wykrywania scen zapewniający doskonałe zdjęcia w każdej sytuacji
 • Wykrywanie twarzy, funkcja FaceSelf-Timer i automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu
 • Zapobieganie rozmyciu poprzez automatycznie ustawianie czułości ISO, wykrywanie ruchu i stabilizację obrazu
 • Funkcja i-Contrast, która zachowuje szczegóły w ciemnych i jasnych obszarach
 • Ultraszybka reakcja i wysoka jakość zdjęć dzięki procesorowi DIGIC 4
 • Szeroka gama trybów fotografowania, w tym Low Light
 • Płynne filmy VGA (30 klatek na sekundę) z funkcją Long Play wydłużającą czas nagrywania

  Znaleziono około 51 wyników dla: aparat canon powershot instrukcja

  • [Sprzedam] Aparat Canon PowerShot A75

   Witam! Mam do sprzedania aparat Canon PowerShot A75 z uszkodzonym przetwornikiem - tak przynajmniej zdiagnozowałem. Robi fioletowo-czarne zdjęcia. Poza tym wszystko ok.Wystawiam bo może ktoś by chciał na części, klapkę sobie przełożyć albo wyświetlacz itd.W zestawie pudełko, paragon, instrukcja,...

   Inne Bazar 19 Paź 2012 20:42Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 756

  • Aparat Canon PowerShot A70 - problem z kartą CF

   wszystko byloby ok, gdyby w instrukcji obslugi nie bylo screena z menu gdzie wyswietlona byla pojemnosc karty wlasnie 16MB, no chyba ze canon klamie:D

   Inne Serwis 04 Sty 2004 01:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2054

   Jak zresetować aparat Canon Powershot sx210 is do ustawień fabrycznych?

   Hm... oki postaram sieA więc taknie jest aktywna w oprogramowaniu opcja właczenia lampy. Wg instrukcji należy wcisnąć przycisk w prawo i powinna sie pojawić opcja zmiany ustawienia lampy. Obecnie lampa jest nieaktywna znaczek przekreślony piorun. Niczym nie da się tego przestawić (mam na myśli...

   Aparaty Fotograficzne Serwis 07 Sty 2012 21:28Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 5023

   SZUKAM! (!!! ) instrukcja do aparatu canon PowerShot PRO1

   instrukcja+do+aparatu+canon+PowerShot PRO1 poszukuje aparat ma wiele funkcji nic z nich nie czaje dostalem od brata bardzo prosze o instrukcje w jezyku polskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... (!...! ) - ozdobniki?Nie używaj dużych liter w tytule.

   Schematu/instrukcji/artykułu 06 Kwi 2005 23:27Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 699

   Aparat Canon PowerShot A 70 - instrukcja obsługi

   Witam, proszę o pomoc w znalezieniu polskojęzycznej instrukcji obsługi w/w aparatu. Nabyłem sprzęt bez instrukcji a chciałbym korzystać z jego wszystkich funkcji, o których nie mam pojęcia. Z góry dziękuję i pozdrawiam

   21 Maj 2006 14:50Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 4189

   Poszukuje polskiej instrukcji do Aparatu Canon PowerShot A70

   Witam wszystkich!Poszukuje polskiej instrukcji do Aparatu Canon PowerShot A70.Przeszukałem Elke i sporo googlowałem, ale nic nie znalazłem poza angielską wersją (na Elce zresztą).Za pomoc z góry dziękuje!Pozdrawiam!k'o!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty...

   21 Sie 2006 17:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1153

   Aparat Canon powershot A60 - szukam instrukcji...

   WitamBędzie problem z w/w instrukcją.Nigdzie jej nie spotkałem.Polecam instrukcje do CANON A75 PL.Prawie ten sam aparat.Bogdan

   17 Lis 2007 18:41Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1088

   Canon PowerShot S3 IS instrukcja PL

   Otrzymałem w prezencie aparat Canon PowerShot S3 IS, chciałbym trochę poczytać o funkcjach i ich obsłudze, bo nie wiem do czego jest połowa funkcji w tym aparacie. Nigdzie nie mogę znaleźć tej instrukcji, a bardzo mi zależy

   18 Lip 2009 12:46Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 7804

   Canon PowerShot A590IS - błąd obiektywu, rozbiórka

   Witam,Mam problem z aparatem Canon PowerShot A590 IS. Mianowicie robiłem zdjęcia i w pewnym momencie pojawił mi się komunikat " Błąd obiektywu. Włącz aparat ", po czym obiektyw nie zamknął się do końca. Przeglądałem informacje odnośnie tego problemu w internecie, dzwoniłem do Canona i z tego co się...

   04 Sty 2011 19:06Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4393

   Karta CF - Canon PowerShot A300

   Może ktoś używa karty CF z aparatem Canon PowerShot A300. Aktualnie mam Kingstona 128MB, chcę kupić większą 1GB lub 2GB ale nie wiem czy będzie działać. W instrukcji nic konkretnie nie pisze ile max. obsłuży. Jest tabela ilości zdjęć dla kart CF Canona od 32MB do 256MB ale ten model jest z 2004 roku...

   22 Maj 2009 13:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1239

   Canon PowerShot s2 is (S2IS) instrukcja obsługi angielski

   Instrukcja w języku angielskim do aparatu Canon PowerShot S2IS. (187 stron)

   Aparaty fotograficzne Instrukcje obsługi 06 Wrz 2009 23:05Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1635

   Canon PowerShot s2 is (S2IS) instrukcja obsługi polski

   Instrukcja w języku polskim do aparatu Canon PowerShot S2IS. (171 stron)

   06 Wrz 2009 23:18Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4485

   Canon PowerShot Ixus 105/107 instrukcja obsługi PL

   Instrukcja obsługi aparatu Canon PowerShot Ixus 105/107

   20 Maj 2010 17:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1586

   Canon Powershot A80 Instrukcja obsługi (pl)

   Instrukcja obsługi aparatu CANON Powershot A80 - w języku polskim.

   10 Lip 2012 23:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1825

   Canon PowerShot S5 IS czy mogę uzyc jako kamerki internetowe

   Witam mam aparat Canon PowerShot S5 IS i chciał bym żeby mi służył jako kamerka internetowa, czy jest to możliwe jesli tak to prosze o instrukcje jak mam to skonfigurowac?

   20 Sty 2010 12:27Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1238

   [Sprzedam] Canon PowerShot S5 IS + Statyw First C3530 + Torba + 2GB

   Sprzedam Canon PowerShot S5 IS + Statyw First C3530Cena: 349 złAparat: używany, w pełni sprawny i funkcjonalny, gdzieniegdzie lekko przybrudzony.Statyw: używany, w bardzo dobrym stanie.Specyfikacja aparatu:Dane techniczne statywu:Głowica: 3-DLiczba sekcji: 3Średnica...

   09 Mar 2013 13:45Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1932

   CANON POWERSHOT A650IS-Instrukcja oprogramowania PL

   Marka: CanonModel: POWERSHOT A650ISInstrukcja użytkowania oprogramowania dołączonego do aparatów firmy CANON (ZoomBrowser EX, PhotoStitch, ImageBrowser itd). Opisy dla systemów Windows i Macintosh.Język: polskiFormat pliku: PDF

   13 Cze 2009 18:57Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 998

   Szukam instrukcji PL do Canon Powershot S1IS

   Jeśli ktoś posiada instrukcję obsługi po polsku do aparatu fot. Canon Powershot S1IS bardzo proszę podesłąć mi na e-mail, lub umieścić w poście.Pozdrawiam

   07 Sie 2005 14:20Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 650

   CANON POWERSHOT A650IS-Instrukcja drukowania bezpośredniego

   Instrukcja drukowania bezpośredniego z aparatu. Do zastosowania również w innych modelach mających tę funkcję 13 Cze 2009 18:31Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 839

   [Sprzedam] Aparat Canon A1200. 100% sprawny stan bdb.

   Witam!Mam dziś na sprzedaż aparat firmy Canon! model PowerShot A1200 HD. Nie będę tutaj rozpisywał się na temat specyfikacji aparatu ponieważ to można znaleźć na allegro lub w internecie.Stan aparatu oceniam na dobry+, Stan techniczny: 100% sprawny.W skład zestawu wchodzi:-Aparat-Pasek...

   15 Wrz 2012 21:52Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1371

   Canon Powershot A60 nie włącza się

   Witam, juz drugi raz mam ten sam problem z moją cyfrówką. Po rozebraniu i zlozeniu aparatu przestal sie właczac (naprawialem przycisk).Poprzednim razem po paru godzinach prób naprawy skapitulowalem i oddalem aparat do serwisu (CSI na Żytniej W-wa - autoryzowany). Dalem 200zl wlasciwie za nic (z...

   20 Mar 2007 20:03Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2234

   Canon powershot sx210 is. Jak ustawić aparat

   Myślę że nawet nie przeczytałaś instrukcji obsługi Canon daje tam ćwiczenia które jasną mówią co i jak od tego zacznij potem zapytaj.Uwierz mi tam jest wszystko lub większość napisane.Trzeba tylko chcieć to ustawić czytaj dokładnie i wykonuj polecenia.

   Fotografia Użytkowy 05 Sty 2011 00:41Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 7600

   Poszukuje instrukcji serwisowej aparat Canon S1 IS

   Aparat Cytrowy PowerShot S1 IS Canon - instrukcja serwisowa (opis srubek i elementow)Jesli ktos ma, nie wazne w jakim jezyku prosze na mail ufo007(at)wp. plDziekuje

   01 Kwi 2008 13:55Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1247

   Canon PowerShot A60 - polska instrukcja obsługi

   Aparat dostałem w prezencie. Przyjechał z USA. W związku z tym nie ma polskiej instrukcji obsługi, która jest niezbędna do głębszego poznania sprzętu. Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękuje!

   18 Mar 2005 02:13Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1694

   [SZUKAM] Instrukcja PL do Canon PowerShot A75/A85

   Jesli ktos ma instrukcje po polsku do tego aparatu to bardzo prosze o podeslanie linka lub wyslanie na maila: bartekja(at)op. plz gory thx

   25 Lip 2005 18:26Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1435

   Instrukcja PL do Canon PowerShot A560

   Witam, mam przywieziony aparat jak w temacie i nie posiadam polskiej instrukcji do niego. Czy ktoś mógłby udostępnić?Podaj rodzaj, markę i symbol urządzenia w temacie!Patrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/ od góry w tym dziale.

   07 Lut 2008 11:45Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2967

   Canon PowerShot 600-instrukcja

   witamszukam instrukcji obsługi do w/w aparatu cyfrowego

   22 Paź 2008 13:31Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1409

   Canon PowerShot S30/S40 - Instrukcja obsługi PL

   Instrukcja obsługi cyfrowego kompaktowego aparatu fotograficznego.Pliki w formacie odt (OpenOffice) przygotowane do wydrukowania dwustronnego na A4 i złożenia w broszurę A5.

   12 Maj 2011 09:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1959

   canon powerShot s21s - czarne zdjęcia

   Witam! Mam problem z aparatem. dotychczas był ok, mam go już dwa lata i dzisiaj zaniemógł - kiedy go włączam jest czarny obraz, robi zdjęcia ale ich nie mogę zobaczyć nic nie widać tylko czarny obraz. Poszukuję też instrukcji obsługi do tego aparatu, gdyż sprzedawca mi jej nie dał. Wielka prośba jeśli...

   10 Gru 2008 18:44Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2482

   canon powerShot A720 is, aparat nie trzyma baterii:(

   Czytać instrukcję obsługi.Napięcie baterii 1, 5Vnapiecie akumulatorka 1, 2V.Czytać instrukcję obsługi ze ZROZUMIENIEM!Instrukcja obsługi Canon PowerShot A720 IS (CEL-SG9GA2G0 plik PSA720IS_CUG_PLK. pdf)str. 168 "Aparat jest zasilany bateriami alkalicznymi typu AA lubsprzedawanymi osobno akumulatorami...

   21 Cze 2009 12:16Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 6528

   Canon PowerShot a1100 is - lampa błyskowa

   Witam. Mam problem.. Jestem na wakacjach a nie mam przy sobie instrukcji obsługi a na sucho nie moge tego znaleźć.. Mianowicie, czy w tym aparacie mozna ustawić aby lampa błyskowa była używana przy kazdym zdjęciu? Bo ja widzę tylko tryb auto oraz wyłączenie całkowite.. Moze ktos ma ten aparat i mi pomoze?...

   25 Lip 2009 23:02Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1796

   Canon PowerShot SX700HS

   proszę o informacje posiadaczy tego aparatu czy tym aparatem można robić zdjęcia tak, aby w rogu zdjęcia widniała od razu data i godzina. Z instrukcji wyczytałem, że tylko data albo tylko godzina.pozdrawiam

   Aparaty Fotograficzne Co kupić? 12 Lut 2015 12:57Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 717

   Szukam instrukcji obsługi Canon PowerShot A510

   Kupiłem dzisiaj aparat cyfrowy Canon PowerShot A510 i według zapewnień sprzedawcy na załączonej płycie powinna być instrukcja obsługi w j. polskim. Ku mojemu zdziwieniu na płycie nie było żadnej instrukcji obsługi w PDF. Co mam zrobić czy reklamować u sprzedawcy a może w CANON POLSKA, czy może szukać...

   16 Lis 2005 17:28Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 7785

   Canon PowerShot A610 szukam polskiej instrukcji.

   Szukam instrukci do tego aparatu po polsku. Jesli ktoś ma bede wdzięczny za pomoc!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!!Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA.

   27 Sie 2006 10:19Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1154

   Instrukcja obsługi do aparatu CANON POWER SHOT S5 IS

   Hej! Czy mogłabym również poprosić o instrukcje obsługi do canon powershot S5 IS?

   05 Paź 2007 21:23Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 15487

   Canon PowerShot A420. Testowany na zasilaczu. Komunikat"Wymień baterie"

   Wejdź w menu i sprawdź czy nie ma ustawień dot. baterii - tzn aku/ baterie. Raz mi gość do naprawy taki przyniósł a wystarczyło przeczytać instrukcje. Ale po co, przecież polak mądry instrukcji obsługi aparatu czytać nie musi. Więc niech płaci.

   10 Maj 2013 17:00Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2490

   CHDK dla aparatu Canon SX130 IS instalacja

   Poszukuję sposobu na zniesienie limitu długości nagrywania w aparacie Canon SX130 IS. Na mniejszych rozdzielczościach limit ten wynosi 59:59 min. Czytałem, że można to zrobić za pomocą CHDK, tylko mam problem już na samym początku. Na tej stronie jest po angielsku instrukcja, jak to zainstalować.Można...

   15 Kwi 2020 14:59Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 612

   Canon PowerShot A540 błąd sterowników

   Dla Windows XP ten aparat nie wymaga sterowników, tutaj jest instrukcja instalacji krok po kroku:

   Software serwis 08 Kwi 2008 12:36Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1783

   Canon PowerShot SX20 IS szukam płyty z oprogramowaniem

   Nie wiem nie czy powinienem zamieścić ten post w 'Szukam Instrukcji' czy tutaj, wiec wybaczcie jeśli nie trafiłem.A chodzi o to że po wymianie kompa i przejściu na W7 stracilem caly software kupiony razem z tym aparatem - jak w tutule (po przeprowadzce nie moge odnależć pytki). Na stronie Canona sa...

   28 Kwi 2011 15:02Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1679

   (? ) Canon PowerShot G6

   Poszukuje instrukcji po polsku do tego aparatu.Dziekuje!!! Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!!! 23 Cze 2005 13:40Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1146

   CANON POWERSHOT A85. Wyświetlacz działa w pozycji panorama.

   Witaj!Poczytaj instrukcję obsługi, może masz coś poprzestawiane w menu aparatu.Pozdrawiam.

   01 Lis 2006 19:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1454

   canon powershot a400 brak obrazu na wyświetlaczu

   Do menu aparatu faktycznie można wejść ( można to wysłyszeć po dźwiękach). Z instrukcji można wyczytać, że jest funkcja screen saver ale to nie powinno być to (bo minimum to 10 s do wyłączenia).Jest też przycisk DISP. do wyboru widoku na wyświetlaczu lcd, nie działa zresztą tak jak i pozostałe przyciski

   14 Sty 2007 11:02Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3266

   Canon PowerShot A560 - robi zdjęcia z dużym JPG

   Musisz wejść w opcje ustawienia aparatu, znaleźć wielkość zdjęcia i ustawić na mniejsze.poniżej pełna instrukcja.

   22 Kwi 2010 09:11Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 2669

   Canon PowerShot A580 - zablokowane pokrętło ZOOM

   Jeśli nie rozbierałeś nigdy aparatu to może być ryzykowne. Po rozkręceniu obudowy należało by zdjąć obudowę górną. Należy przy tym odkręcić śruby które widać w gniezdzie baterii. Na pewno trzeba odpiąć kilka taśm i tu trzeba bardzo uważać aby nie uszkodzić zapinek złącz. Przełącznik znajduje się...

   25 Lis 2014 17:41Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1489

   canon powershot sd 600 - błąd obiektywu,

   Jeżeli nie masz doświadczenia przy rozbieraniu tego typu konstrukcji to może być cieżko. Co do ceny naprawy to się nie wypowiem - co serwis to inne stawki.Wiem natomiast że fabryczny serwis w tego typu aparatach nie bawi się w naprawę, bo nawet instrukcja serwisowa tego nie przewiduje, tylko w wymianę...

   24 Kwi 2014 15:27Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1635

   Canon PowerShot SX130 IS - nie włącza się - spalone bezpieczniki?

   Dzień dobryZrobiłem głupotę i przyłączyłem aparat do zasilacza DC 5 V od telefonu Nokii. W rezultacie aparat nie włącza się, nie reaguje.Serwis Canona nie ma możliwości ściągnięcia części zamiennych i nie podjął rękawicy.Szukam instrukcji serwisowej i informacji o bezpiecznikach. Jak na razie...

   08 Gru 2017 14:12Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 1158

   Instrukcja do aparatu cyfrowego CANON PowerShot Pro1

   Poszukuje instrukcji do aparatu CANON Pro1 w formie elektronicznej. Potrzebuje w języku polskim, ale będę wdzięczny za instrukcję w innym języku. Pozdrawiam.

   02 Kwi 2005 21:11Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 899

   Sprzedam] Canon Power Shot A2100 IS 12MPix Nowy Gwarancja

   Canon PowerShot A2100 ISMoja cena: 699 złNiewielki aparat PowerShot A2100 IS oferuje rozdzielczość 12, 1 megapikseli i 6-krotne zbliżenie optyczne. Przełączenie aparatu na tryb Smart Auto lub Łatwy pozwala każdemu wykonywać świetne zdjęcia dzięki technologii wykrywania ujęć firmy Canon....

   Ogłoszenia Elektronika 09 Gru 2009 01:21Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1437

   Jaki Aparat kupić zamiast samsunga WB200f o podobnym zoomie

   Witam kupiłem w maju tego Samsunga wb200f i rozczarował mnie ten aparat pod względem zdjęć w nocy. Kupiłem go specjalnie na wesele z nastawieniem że będzie robił świetne zdjęcia na auto ustawieniach a tu lipa wszystkie rozmazane wychodzą praktycznie albo pomarańczowe (A taki świetny miał być). To...

   29 Wrz 2014 15:47Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1644

   Canon A495 - wymiana obudowy

   Kupiłem uszkodzony Canon PowerShot A495 w celu pozyskania obudowy, którą mam w swoim aparacie uszkodzoną. Próbowałem samodzielnie wymienić ją. Tył obudowy zdjąłem w kilka minut, ale nie potrafię zdemontować przodu. Może ktoś z Państwa orientuje się jak to zrobić lub prześle link jeśli jest gdzieś instrukcja...

   12 Gru 2012 21:30Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1962

   Błąd karty SD- problem z odzyskaniem zdjęć

   FAT FAT-owi nierówny, jaki masz aparat - Canon PowerShot SD750? Jaki system plików on obsługiwał pierwotnie czyli przed awarią i przed sformatowaniem: FAT 16, FAT32 czy exFAT? Popatrz może w instrukcję obsługi aparatu? Tutaj masz wykaz niektórych systemów plików: Czy faktycznie masz taką ilość pamieci...

   Naprawa nośników i odzysk danych 26 Wrz 2010 03:32Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 9052  2010
  Ogólne
  ProducentCanon
  ModelIXUS 105 IS Rok premiery
  91 x 56 x 22 mm 140 g 12. 1 Mpix, 6. 2 x 4. 6 mm, CCD 1/1500 s - 15 s SD/SDHC/SDXC/MMC/MMCplus/HD /MMCplus
  Budowa
  Wymiary (szer x wys x grubość)Waga (z bateriami) [g]
  Podzespoły
  MatrycaMigawkaObsługa kart

  Ceny w sklepach i Allegro

  Warto wiedzieć

  • A Plague Tale: Innocence za 29. 99 zł? Wyprzedaż Focus Entertainment na GOG!
  • Wielkie przeceny laptopów już w weekend – wybrane modele kilkaset złotych taniej!
  • Taniocha od HP – popularne, budżetowe laptopy w nowej wersji
  • Topowe GPU na ringu – jak wypada porównanie desktopowego i mobilnego RTX 4090?
  • Tani laptop z APU nowej generacji? To możliwe w tej promocji!
  • AMD z historycznym wynikiem. Intel nadal w kryzysie
  • Użytkownicy popularnych czytników e-booków będą zadowoleni. Szereg nowych, przydatnych funkcji
  • To najbardziej opłacalne GPU do 2000 złotych. Świetna okazja na wydajnego Radeona!
  • Jedne z najlepszych słuchawek do gier teraz znacznie taniej w promocji!
  • Więcej konsol PS5? Rynek może zostać wręcz zalany!

  informacje z serwisu:

  Najnowsze modele Canon

  EOS 90D,EOS M50,EOS M100,EOS 200D,EOS 6D Mark II,EOS 77D,EOS 800D,PowerShot SX730 HS,EOS 5D Mark IV,EOS M6,PowerShot SX620 HS,EOS 1300D,PowerShot SX720 HS,PowerShot G7 X Mark II,EOS 80D

  Zobacz wszystkie...

  Czas generowania strony: 0. 0344 sekund.

 • Informacje o menu Canon Powershot Ixus 105

  Bezpośredni link do pobrania Informacje o menu Canon Powershot Ixus 105

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje o menu Canon Powershot Ixus 105