Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124

Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124 powinny być dołączone do produktu. Instrukcje montażu powinny wyjaśniać wszystkie kroki montażu, a także uwzględniać bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad. Przed rozpoczęciem montażu należy dokładnie przeczytać instrukcje i zapoznać się ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Jeśli instrukcje montażu nie są dostępne, należy skontaktować się z producentem w celu uzyskania właściwych wytycznych.

Ostatnia aktualizacja: Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124

Tu można znaleźć kompletną dokumentację wszystkich niskonapięciowych produktów i rozwiązań firmy ABB. Dowiedz się więcej o naszych międzynarodowych świadectwach, odkryj naszą ofertę w głównych katalogach lub pobierz rysunki CAD dla swoich instalacji i systemów.

Użyj menu rozwijanego na pasku górnym, aby filtrować różne rodziny i serie produktów, szukając interesującego typu dokumentu na lewym pasku.

Korzystamy z plików cookie, aby zoptymalizować funkcjonalność naszej strony internetowej i ułatwić korzystanie z niej. Klikając przycisk „Zaakceptuj”, wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz nacisnąć opcję „Konfiguruj”, aby wybrać pliki cookie, na których używanie chcesz zezwolić. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.


KonfiguracjaZaakceptujFilmy przedstawiające montaż akcesoriów do wyłączników Emax 2


Wybierz wskazówki dotyczące montażu, których szukasz, i obejrzyj odpowiedni film. Możesz wybrać jedną z trzech zakładek — wszystko zależy od tego, czy chcesz obejrzeć film na YouTube, pobrać plik. zip z filmem, czy przeczytać instrukcję obsługi przygotowaną w formacie. pdf.
W instrukcji umieszczono kody QR, po których zeskanowaniu następuje automatycznie przekierowanie do odpowiedniego filmu montażowego.

Akcesoria dla wyłączników instalacyjnych

Akcesoria do wyzwalacza Ekip

Rozpakowywanie i przenoszenie

AUP - Styki pomocnicze sygnalizacji położenia

RTC - Styki sygnalizacji gotowości do zamknięcia

YO - Wyzwalacz otwierający

YC - Wyzwalacz zamykający

YU - Wyzwalacz podnapięciowy

MOC - Licznik operacji mechanicznych

KLC-D - Blokada kluczykowa w pozycji otwartej

PLC - Blokada kłódkowa w pozycji otwartej

KLP-D - Blokada kluczykowa w położeniu: wsunięty / próba / wysunięty

PLP - Blokada kłódkowa w położeniu: wsunięty / próba / wysunięty

PBC - Osłona na przyciski

Proszę pamiętać, że ten film nie zastępuje instrukcji obsługi dołączonej do produktu. Zmiany danych technicznych mogą być wprowadzane bez uprzedniego powiadomienia.

Zamknij

Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124

Bezpośredni link do pobrania Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje i instrukcje montażu Abb Gj B000 6132 A124